Dzień Otwarty w firmie Joynext

Data: 17.04.2024 Kategoria: Sprawy studenckie, Życie wydziału

Firma Joynext Sp. z o.o. jest firmą produkującą nowoczesne systemy komunikacyjne do samochodów. Obsługuje globalny rynek producentów samochodów Grupy Volksvagen. Zadaniem firmy jest produkowanie w oparciu o parametry klienta i opracowania działu R&D urządzeń komunikacyjnych (Infotaiment). Ma dwa działy produkcyjne: Dział Elektroniki, na którym produkuje płyty główne do urządzeń, oraz Dział Montażu Końcowego, na którym składa się urządzenia, wgrywa oprogramowanie i testuje urządzenia. Oba działy są wspierane przez  inżynierów z Działów Technologii, Jakości, oraz Utrzymania Ruchu.

13 czerwca 2024 roku firma organizuje Dni Otwarte dla studentów mechaniki, elektroniki i mikrosystemów. Podczas tego wydarzenia będzie możliwość poznania jej poprzez spotkania z inżynierami oraz wizyty w obu działach produkcyjnych.

Dni Otwarte mogą studentom pomóc podjąć decyzję o odbyciu wakacyjnego stażu w firmie Joynext Sp z o.o., a być może w przyszłości realizować tam swoje plany zawodowe.

Wszystkich zainteresowanych wizytą w Joynext zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w wydarzeniu na skrzynkę praca@joynext.com z dopiskiem w temacie DNI OTWARTE. W treści zgłoszenia należy podać numer telefonu kontaktowego i kierunek studiów. Ilość miejsc ograniczona do 30 osób. Zgłoszenia mozna przesyłać do 24 maja 2024 roku.

Studenci którzy zgłoszą swój udział w wydarzeniu zostaną poinformowani o godzinach wydarzenia

Firma Joynext Sp. z o.o. mieści się w Siemianicach ul. Poznańska 4, 55-120 Oborniki Śląskie.

augmentedreality_1.jpg